Zapraszamy na kolejną edycję
DZIECIĘCYCH SESJI ŚWIĄTECZNYCH ❄️❄️❄️❄️❄️

9.12.2017r. w godzinach 9.00- 18.00

Czas świąt Bożego Narodzenia jest najbardziej magicznym okresem w roku. Mamy pomysł jak zatrzymać ten moment na długie lata. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszych tegorocznych Dziecięcych Sesjach Świątecznych, które bedą wykonywane przez dwóch fotografów. Pragniemy aby zrobione zdjęcia miały duszę, aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie.
Specjalnie dla Państwa pociech przygotujemy świąteczną aranżację. Nie zabraknie bożonarodzeniowych stroików, ekskluzywnych akcesoriów, dekoracji świetlnych i świątecznych prezentów. Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz niesamowite doświadczeie. Podczas sesji obecna będzie animatorka,która będzie zabawiała dzieci.

DWIE OPCJE DO WYBORU:
❄️Sesja MINI
Czas trwania 15 min.
1 stylizacja, 6 zdjęć na płycie/ bądź wysłanych e-mailem.
Cena 79 zł
❄️Sesja MIDI
Czas trwania 30 min.
2 stylizacje, 12 zdjęć na płycie/ bądź wysłanych e-mailem.
Cena 129 zł

Uwaga. Opłata rezerwacyjna: 30 zł. Płatność na miejscu w Klubokawiarni lub przelewem na konto (w tytule - imię, nazwisko, sesja foto).

Każde dodatkowe zdjęcie 7 zł.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisz się! Zadzwoń lub napisz do nas