Klubokawiarnia Karuzella powstała z miłości do najmłodszych, ale z myślą o dorosłych. KARUZELLA jest połączeniem nowoczesnej kawiarni z miejscem kreatywnego rozwoju dzieci. Zajmujemy się organizacją niezapomnianych imprez okolicznościowych, zajęć dodatkowych, a także prowadzimy wypożyczalnię strojów i kostiumów na każdą okazję.

Zawodowo spełniamy URODZINOWE marzenia dzieci!:)

Nasza oferta dedykowana jest przede wszystkim dzieciom, ale skierowana do rodziców, firm i wszystkich organizatorów imprez. Karuzella dzięki swoim niesamowitym animatorom, oryginalnym programom i scenariuszom, organizuje niesamowite imprezy dla dzieci: urodzinki, bale, eventy.
Nasi animatorzy to ludzie z zamiłowaniem do pracy z dziećmi, prawdziwi specjaliści
w przeprowadzaniu zabaw i atrakcji, łączą ciekawe pomysły z konkretnymi umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem w wyniku czego zawsze gwarantują prawdziwe emocje i uśmiechy na twarzach najmłodszych. Imprezy dla dzieci z naszym udziałem to wyjątkowe wydarzenia pozostające na długo w pamięci małych uczestników.

Ogromny wachlarz zajęć dla KAŻDEGO!

Nasze zajęcia edukacyjne są przeznaczone zarówno dla maluszków i dzieci, jak i młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Wykorzystujemy innowacyjne metody edukacyjne oraz programy autorskie uwzględniające indywidualne potrzeby, zainteresowania i zdolności naszych podopiecznych!
Nie musisz dobrze zarabiać by móc cudownie spędzać wolny czas, odstresować się i zrelaksować.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym programem!

Z nami zostań kimkolwiek zechcesz:)

Nasza Karuzellowa wypożyczalnia oferuje ponad 200 różnych kreacji na każdą okazję.