FITNESS

Na zajęciach z fitnessu macie szansę zadbać o swoją sylwetkę, zgubić zbędnę kalorie, poprawić kondycję, a także się odstresować i wyluzować..:) Fitness uczy zasad zdrowego stylu życia.  Ćwieczenia są dobierane do poziomu grupy, a także indywidulanie.

Zajęcia trawją 1 godzinę/ prowadząca p. Monika

FIT MAMA

Zajęcia dla Mam, które chcą spędzić aktywnie trochę czasu ze swymi Maluszkami.  Wiemy jak ciężko po porodzie wrócić do formy, a jeszcze ciężej wygospodarować czas dla siebie i dziecka. Z Nami wszystko jest możliwe ..:)  Z nami Twoje ciało wróci do formy przed porodem :) Dzięki nam nie będziesz musiała rozstawać się z dzieckiem :) Przed Tobą seria przygotowanych treningów dla mam z dziećmi, gdzie będziesz jednocześnie ćwiczyła i bawiła się z dzieckiem :)

Zajęcia trwają 1 godzinę/ prowadząca p. Iza