Iza

(taniec, fitness, pierwszy taniec)

Pedagog, tancerka, choreograf, kreator Pierwszego TańcaTancerka czołowych zespołów tanecznych, w szkole tańca Augustina Egurroli oraz formacji tańca latynoamerykańskiego „Kamion Dance” – Mistrzów Polski, Europy i Świata, reprezentujących klub na najbardziej prestiżowych zawodach, turniejach tanecznych, w programach telewizyjnych, reklamach, teledyskach i imprezach u boku największych gwiazd estrady. Wielokrotna zdobywczyni tytułów mistrzowskich zarówno na turniejach krajowych, jak i zagranicznych. Swój warsztat szlifowała i nadal rozwija pod okiem wybitnych instruktorów i choreografów w Polsce i poza jej granicami. Jej choreografie taneczne spotykają się z uznaniem w warszawskich teatrach, m.in. Teatrze Raj oraz Teatrze Powszechnym.

Aneta

(balet )

Absolwentka warszawskiej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz pedagogiki baletowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina.

Tancerka Polskiego Baletu Narodowego oraz autorka bloga o codziennym życiu artystki baletu.

Konrad

(gimnastyka, akrobatyka, korektywa )

Konrad jest absolwentem wychowania fizycznego w Warszawie.

Na zajęciach z gimnastyki z elementami akrobatyki uczy dzieci podstawowych elementów gimnastycznych,

takich jak pozycje wyjściowe, przewroty, przerzuty, stanie na głowie.

Rozwiaja cechy motoryczne dzieci, przede wszystkim gibkość, szybkość, siłę, wytrzymałość.  Prowadzi zajęcia dynamicznie i kreatywnie..

Edyta

(mini przedszkolak, 5 zmysłów, sensoryka dla smyka)

Edyta ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Specjalizuje się w dziedzinie psychologii rozwojowo-wychowawczej oraz psychoedukacji. Jest również trenerem.

Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Przeprowadziła wiele szkoleń i warsztatów dla rodziców przy Klubach Mam oraz w miejscach gdzie prowadzone są zajęcia dla małych dzieci.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi już od 6 miesiąca życia.

Zajęcia z dziećmi są dla niej pasją, ciągle szuka nowych inspiracji do zajęć, korzysta ze szkoleń,

ale największą inspiracją są ciągle dzieci, ich potencjał, ciekawość, szczerość i zaangażowanie.

Ukończyła wiele kursów i szkoleń dotyczących wspierania rozwoju małego dziecka,

m.in. szkolenie z metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne; szkolenie z Zabaw Fundamentalnych i Klucza do uczenia się;

Terapię ręki; szkolenie z sensoplastyki ( plastyki sensorycznej) a także wiele szkoleń związanych z technikami animacji zabawy.

Iza

(English Junior)

Z wykształcenia jest filologiem klasycznym, ukończyła również studia podyplomowe w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych na Uniwersytecie Warszawskim. Od 13 lat naucza języka angielskiego. Od 7 lat jestem egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

Jest zeszłoroczną absolwentką Akademii Young Learners Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków. Od 2016 roku jeste licencjonowaną edukatorką metody CEE Level 1.