Biznesowa kawa, czyli przyjdź, poznaj innych i zrób kolejny krok.

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców i osoby planujące własny biznes. Podczas Biznesowej kawy każda osoba będzie miała możliwość przestawienia się i powiedzenia nad czym w danej chwili chce pracować. Spotkanie ma na celu poznanie się, przeprowadzenie burzy mózgów i zrobienie kolejnego, biznesowego kroku lub obgadanie swojej biznesowej sprawy. Spotkania będą się odbywały cyklicznie.

Termin spotkania:27 października 2016 (czwartek)
Godzina: 10:00 - 12:00
Inwestycja: 20 zł (w tym kawa/herbata/woda)

O autorce:

Monika J. Wiergiles - jestem trenerką biznesu i rozwoju osobistego oraz przedsiębiorcą. Przez 12 lat zarządzałam zespołami w obszarze obsługi klienta w banku (Call Center, Dział Reklamacji, Departament Operacji). Skończyłam Studium Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie i dzisiaj prowadzę szkolenia i warsztaty dotyczące wyznaczania i osiągania celów, zarządzania sobą w czasie i wystąpień publicznych. Prowadzę Biznesowe Grupy Wsparcia, Grupy Działania, szkolenia Kobieta i biznes oraz udzielam konsultacji indywidualnych.
Jestem również właścicielką wydawnictwa Sofijka, które specjalizuje się w tworzeniu książek wspierających naukę czytania dzieci w wieku 5-8 lat. Jako Koordynator Fundacji ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom i wolontariuszka Fundacji Onkolandia prowadzę spotkania czytelnicze w Centrum Zdrowia Dziecka oraz dodatkowo prowadzę warsztaty czytelnicze w szkołach i przedszkolach.
Jestem lokalnym Koordynatorem Klubu Przedsiębiorczych Mam w Grodzisku Mazowieckim, Ambasadorką programu Biznes w Kobiecych Rękach i założycielką Klubu Mam w Brwinowie.
Prywatnie – żona i mama dwóch córek.
Fascynuje mnie człowiek i inspirowanie do zmian.
Motto życiowe: Carpe diem, czyli Chwytaj dzień! i Nigdy się nie poddawaj!
Monika J.Wiergiles
Trener biznesu i rozwoju osobistego
tel. 604-060-980

ZAPISY: