Kto chce zdjęcie z reniferem? W tym roku renifer będzie towarzyszył świątecznym sesjom foto w Karuzelli :-)
Specjalnie dla Was przygotujemy świąteczną scenerię. Nie zabraknie bożonarodzeniowych stroików, ekskluzywnych akcesoriów, dekoracji świetlnych i świątecznych prezentów. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i wspaniałą zabawę.
A po sesji możecie napić się owocowej herbaty i zjeść domowe ciasto. Dla dzieci polecamy przepyszną czekoladę na gorąco. To będzie miło spędzony czas w Klubokawiarni Karuzella. Zapraszamy rodziny z dziećmi.

Kiedy?
18 listopada (piątek) od 13:00 do 21:00
20 listopada (niedziela) od 10:00 do 20:00

Wybierz 1 z 3 dostępnych opcji:

Sesja MINI
Czas trwania 15 min.
1 stylizacja, 6 zdjęć na płycie
Cena 59 zł

Sesja MIDI
Czas trwania 30 min.
2 stylizacje, 12 zdjęć na płycie
Cena 89 zł

Sesja MAXI
Czas trwania 45 min.
3 stylizacje, 24 zdjęcia na płycie
Cena 199 zł z 13-stronicowym fotokalendarzem A3

Uwaga. Opłata rezerwacyjna: 30 zł.

Płatność na miejscu w Klubokawiarni lub przelewem na konto (w tytule - imię, nazwisko, sesja foto).
Każde dodatkowe zdjęcie 7 zł.
Ilość miejsc ograniczona.
Dodatkowo płatne dodatki: fotokalendarz, fotoksiążka, fotokubek, kartka świąteczna, fotoobraz, fotociastka, bombka ze zdjęciem

Zapisz się! Zadzwoń lub napisz do nas :-)