Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu "Biznesowa kawa" w Klubokawiarni Karuzella.

Tym razem będziemy rozmawiać o pewności siebie.

Spotkanie poprowadzi Monika Hajdenrajch - twórczyni projektu coachingowo-edukacyjnego Para Mieszana. Coachka i trenerka rozwoju osobistego; specjalizuje się w coachingu relacji na różnych etapach życia; pomaga tworzyć szczęśliwsze relacje z bliskimi osobami, ze światem a przede wszystkim z samą/samym sobą. Swoją pasją dotyczącą rozwoju osobistego oraz budowania relacji dzieli się podczas warsztatów, coachingów indywidualnych i grupowych a także na fanpage’u Para Mieszana i blogu o tej samej nazwie. Prywatnie matka dwóch synów i szczęśliwa kobieta „po przejściach” w związku z mężczyzną „z przeszłością”. Zdeklarowana feministka, wielbicielka dobrej lektury, kotów oraz snu.

Dla kogo?

To wydarzenie dla przedsiębiorców i osób planujących własny biznes.

Dlaczego warto dołączyć?

Podczas Biznesowej kawy każda osoba będzie miała możliwość przestawienia się i powiedzenia nad czym aktualnie pracuje. Spotkanie ma na celu poznanie się, wymianę doświadczeń i zrobienie kolejnego kroku w rozwoju swojego biznesu.

Kiedy?
24 listopada 2016 (czwartek), godz. 10:00-12:00

Twoja inwestycja to 20 zł (kawa/herbata/woda)

Zapisz się! Zadzwoń lub napisz do nas :-)