Z okazji Dnia Pluszowego Misia organizujemy akcję dobroczynną na rzecz Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie prowadzonego przez Fundację Centrum Praw Kobiet. Każdy z Was może dołączyć!

Fundacja Centrum Praw Kobiet jest organizacją, której misją jest działanie na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn w życiu publicznym i w rodzinie oraz przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet.

Chcesz pomóc?
Zrób przegląd zalegających i nieużywanych zabawek w Twoim domu. Jeśli uznasz, że zabawki są w dobrym stanie i mogą sprawić radość potrzebującym dzieciom, koniecznie przynieś je do Klubokawiarni Karuzella. Im więcej zbierzemy używanych zabawek, tym lepiej :-)

Co zbieramy?
Przytulanki, głównie misie
Zabawki drewniane
Lalki
Klocki
Samochody
Figurki
Puzzle
Układanki
Gry planszowe
Pchacze
Książeczki
Inne według uznania :-)

Liczymy na Was! Chcemy dotrzeć do jak największej grupy mam z naszej społeczności lokalnej, czyli Targówka i okolic. Udostępniajcie nasze wydarzenie i zapraszajcie znajomych!
W razie pytań piszcie i dzwońcie do nas :-)