Zapraszamy na wyjątkowe Spotkanie z Doulą. To wydarzenie dla par, które planują dziecko, kobiet w ciąży i matek.

Kim jest Doula?
Doula to wykształcona i doświadczona również w swoim macierzyństwie kobieta, zapewniająca ciągłe niemedyczne, fizyczne, emocjonalne i informacyjne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie.

Na spotkaniu poruszymy następujące tematy:
-jak doula może wesprzeć kobietę w ciąży, porodzie oraz połogu?
-dlaczego warto mieć przy sobie doulę?
-jak obecność douli może wspomóc kobietę w budowaniu jej kompetencji macierzyńskich?

Spotkanie poprowadzi Urszula Sawicka-Wers - doula i doradca noszenia w chustach, prywatnie matka dwóch córek i pasjonatka trekkingu górskiego.

Twoja inwestycja to jedyne 20 zł/osoba,
30 zł/para

Uwaga. Obowiązują zapisy! Czekamy na zgłoszenia telefoniczne lub mailowe: 734 414 343, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapewniamy kameralną grupę. Zapraszamy!