NOWOŚĆ W KARUZELLI!
PLASTYCZNA SENSORYKA DLA SMYKA
już od 03.03 godz.9.30 dla dzieci 9 miesięcy - 3 lata

Są to zajęcia sensoryczne wpływające na rozwój wszystkich zmysłów: węchu, smaku, zapachu, wzroku i słuchu poprzez szeroki wachlarz różnych faktur, tekstur i barw.
Podczas zajęć brudzimy się i bawimy artykułami spożywczymi: mąką, woda, galaretkami, kisielem, olejem, ziarnami , makaronem, kaszą, ryżem, jogurtem , mlekiem poznając ich konsystencje oraz różnymi rodzajami tkanin poznając ich faktury.
Mieszamy, lepimy, malujemy, ugniatamy, budujemy, wąchamy a nawet smakujemy.
Plastyka sensoryczna pomaga dzieciom budować świadomość własnego ciała i przestrzeni, niemowlęta usprawnia ruchowo i pomaga w procesie chodzenia, u starszych dzieci wpływa na rozwój mowy, a wspólna zabawa i działanie pogłębia relację rodzic- dziecko i kontakt emocjonalny z dzieckiem budując jego poczucie bezpieczeństwa.

ZAPISY: tel. 734-414-343
03.03.2017 godz. 9.30-10.20