Wakacje w Warszawie też mogą być wspaniałe :) zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy edukacyjnej. Przez okres wakacji Karuzella przygotowała dla Was bogaty program animacji i zajęć dodatkowych, zobaczcie co ciekawego wymyśliłyśmy - już same nie możemy się doczekać! oczywiście zachowujemy wakacyjną aurę bo przecież w wakacje musi być zabawowo i tak właśnie będzie! Nie zabraknie basenu z wodą i zabaw na świeżym powietrzu, babrania w błotku, łowienia rybek, mieszania mikstur chemicznych wypraw do kina czy zmagań sportowych wśród wysokich drzew :)

Zajęcia odbywające się w blokach porannych i popołudniowych:

Szczegółowy grafik zajęć dostępny pod linkiem:

ZAJĘCIA :)

-5 ZMYSŁÓW (wakacyjne przygody "nad morzem" , w szałasie w lesie, w churach i na bezludnej wyspie)
czas trwania: 60 min
Zajęcia dla maluszków (8-15 msc) wraz z opiekunami
koszt 30 zł

-MINI PRZEDZKOLAK (wakacyjne przygody małego podróżnika nie zabraknie zabawy na świeżym powietrzu oraz w baseniku pełnym magicznych rybek)
czas trwania: 120 min
Zajęcia dla dzieci w wieku 1,5-4 lata
koszt 30 zł

-SENSORYKA DLA SMYKA z elementami sensoplastyki (odkryjemy świat artystów, popracujemu rączkami i nóżkami, a na wielkich lustrach pomalujemy piękne obrazy!)
czas trwania: 60 min
Zajęcia dla dzieci w wieku 8 msc-5lat RÓŻNE GRUPY WIEKOWE!
koszt 30 zł

-ŚPIEWAJ I TAŃCZ - NAGRYWAMY KLIPY I TELEDYSKI, zamienimy się w prawdziwe gwiazdy estrady! przewidziany również wyjazd do teatru i występ na prawdziwej scenie!
czas trwania: 60min
koszt 20 zł

-KOREKTYWA NA WESOŁO/AKROBATYKA -zajęcia gimnastyczne na materacach pod okiem profesjonalnego Instruktora. Dzieci pokonują przeszkody, zmagają się z trudnymi figurami i zadaniami, w towarzystwie różnych gimnastycznych przedmiotów.
ksozt 20 zł

-TAŃCE WYGIBAŃCE
Będziemy tworzyć proste układy taneczne, oparte o krótkie historie, łatwe do zapamiętania sekwencje ruchów, wszystko w towarzystwie energicznej muzyki. Na zajęciach używać będziemy rekwizytów i chusty animacyjnej oraz oryginalnych strojów.

-KARUZELLOWE KINO
W towarzystwie popcornu i zdrowych przekąsek będziemy mogli zreklasować się podczas seansów swoich ulubionych bajek
Seanse dla dzieci od 3-13 lat
kosz 20 zł

-ŚWIAT DISNEYA-gry i zabawy
Przeniesiemy się w świat najpopularniejszych bajek Disneya.
Czekają naszych milusińskich ciekawe gry, zagadadki, szukanki, guizy.

-EKSPERYMENTY/ MAŁY INŻYNIER
Chesz wiedzieć jak zrobić prawdziwy wulkan? Poznać nurkujące rodzynki ? To wszystko na ekscytujących zajęciach eksprymentalnych

-ZABAWY PLASTYCZNE
Niezwykle kreatywne i inspirujące dla wszystkich dzieci zajęcia.
Kto chciały pobawić się w masie plastycznej, w piasku kinetycznym, czy storzyć własne małe akwarium.
koszt 20 zł

- MAŁA KRAWCOWA/ KRAWIEC :)
Każde z dzieci marzy o stworzeniu własnej maskotki przytulanki, czy torebeczki. Będą to niepowtarzalne i unikatowe dzieła.
Zajęcia dla dzieci od 5-13 lat

-WARSZTATY:
PIEKARNICZE, CUKIERNICZE 2-godzinne

FITNESS MAMA+MALEŃSTWO
Zajecia na świeżym powietrzu dla mam w ciąży, mam po porodzie wraz z maleństwem

FITNESS
stacjonarnie i wyjazdowo, poćwiczymy w wodzie na basenie, w parku, lesie i na plaży :) zapowiada się gorąco!
Zajęcia dla dorosłych
koszt 30 zł

🌴 szczegóły cenowe i grafik zajęć znajdziecie tutaj:

KONIECZNE WCZEŚNIEJSZE ZAPISY!
🌴 zapisy: 734 41 43 43, bądź mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BILET:
-pojedyncze zajęcia wakacyjne
(zaznaczone w grafiku cna kolor pomarańczowy) - koszt 20 zł
-warsztaty dwugodzinne- koszt 30 zł.

Przy skorzystaniu z większej liczby zajęć- korzystne RABATY :)

Zapraszamy do wspólnej, niezapomnianej zabawy 🌞