Lato 2018!

Przedstawiamy nową ofertę półkolonii. Nasz Karuzellowy Wehikuł Czasu zabierze Twoje Dziecko w niezapomnianą podróż po świecie!

Każdy dzień to nowe wyzwanie:
1. dzień - Rzymskie wakacje (Włochy)
2. dzień – W rytmie flamenco (Hiszpania)
3. dzień– Pałac Króla Stasia (Polska)
4. dzień– Piraci z Karaibów na kubańskiej plaży (Kuba)
5. dzień – Greccy Bogowie (Grecja)

Taniec, śpiew, a nawet gra aktorska pozwoli nam maksymalnie poczuć klimat i temperament mieszkańców odwiedzanych przez nas Państw.

Uczestnicy codziennie poznają nowe miejsce, jego kulturę, język, a także kuchnię. Wspólnie przyrządzimy dania, charakterystyczne dla danego kraju.

A dla Rodziców codziennie niespodzianki w postaci upominków „przywiezionych” z podróży.

Pełna wrażeń przygoda zostanie uwieńczona, zasłużonym odpoczynkiem w naszym Karuzellowym SPA, czyli w basenie z kolorowymi piłeczkami, wodą i aromatycznymi dodatkami.

Półkolonie w Karuzelli- to innowacyjny program przeznaczony dla dzieci od 5 roku do 9 roku życia polegający na rozbudzaniu jego wrażliwości artystycznej, zdolności ruchowych i manualnych oraz poznawaniu i rozbudzaniu nowych pasji i zainteresowań oraz poszerzaniu jego wiedzy na temat różnych kultur poprzez kreatywne zajęcia artystyczno- tematyczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło niezapomniane chwile, zapisz je na nasze zakręcone półkolonie.
Z nami nie będzie nudy !!!
Nie zabraknie ciekawych wycieczek, warsztatów oraz mocy fantastycznych zabaw i animacji.

Pierwszy turnus rozpoczynamy 02/07/2018.
Startujemy codziennie o godz. 8:00, a kończymy o 17:00. Jeśli będzie potrzeba przywieźć pociechę wcześniej albo odebrać później nie będzie problemu z dokupieniem dodatkowej godziny w cenie: 25zł.

Koszt turnusu to 550zł.

Terminy turnusów:
02/07/2018 - 06/07/2018
09/07/2018- 13/07/2018
16/07/2018 – 20/07/2018
23/07/2018- 27/07/2018

Jeśli interesuje Cię turnus w sierpniu skontaktuj się z nami!

Daj się zakręcić z Karuzellą!

- telefonicznie: 734 414 343