🎅🏻🤶🏻HO HO HO... Nasz Mikołaj już w drodze 🤶🏻🎅🏻jeśli chcesz aby przybył również na Twoją imprezę skontaktuj się z nami już dziś!

Dzięki naszym niesamowitym animatorom, oryginalnym (autorskim) programom i scenariuszom, organizujemy niezapomniane imprezy dla dzieci: eventy, urodzinki, bale🎄🤶🏻🎅🏻🎁
Nasi animatorzy to ludzie z zamiłowaniem do pracy z dziećmi, prawdziwi specjaliści w przeprowadzaniu zabaw i atrakcji, łączący ciekawe pomysły z konkretnymi umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem w wyniku czego zawsze gwarantując prawdziwe emocje i uśmiechy na twarzach najmłodszych.

Imprezy dla dzieci z naszym udziałem to wyjątkowe wydarzenia pozostające na długo w pamięci wszystkich małych uczestników! :)

Skontaktuj się z nami już dziś :)
☎️tel. 734-41-43-43