LATO Z KARUZELLĄ -tylko 299 zł
03-07.08.2015
10-14.08.2015
17-21.08.2015

Zapisy robimy poprzez formularz na naszej stronie, telefonicznie, bądź wizytę w naszym punkcie. Już niedługo zebranko informacyjne:)

PROGRAM:
-zajęcia od poniedziałku do piątku
-godzina 10.00-16.00
-w cenie obiad i podwieczorek
(lekcje o zdrowym odżywaniu)
-przedział wiekowy 4-10
-zniżka 10% na rodzeństwo
-niezapomniane atrakcje
-każdy turnus o innej unikatowej tematyce

TURNUSY:
TURNUS I
03-07.08.2015
' Mali Artyści'
Dzięki nam wszystkie marzenia małych pociech spełnią się :)
Przez 5 dni będziemy robić wszystko co cieszy dzieci i o czym marzą:)
Przeniesiemy naszych Ulubieńców w świat kina, teatru, tańca, plastyki, cukiernictwa.
Oprócz cudownych zabaw pragniemy również w ciągu 5 dni wpoić dzieciom zasady zdrowego odżywania( zdrowe podwieczorki, mali cukiernicy ). Ćwiczenia z korektywy, sztuki walki

TURNUS II
10-14.08.2015
'Mali Naukowcy'