Serdecznie zapraszamy na BAL KARNAWAŁOWY
PIŻAMA PARTY :)
Nasze pociechy przeniosą się w świat otulony ciemnością nocy przez, który poprowadzi ich blask gwiazd.
Jedną z tych gwiazd będą musiały odnaleźć…
Urocza sceneria i zabawy tematyczne zabiorą uczestników przyjęcia w podróż pełną taneczno-ruchowych atrakcji, konkursów z nagrodami, a także nocnych zagadek. Dwie godziny zapewnimy co do minuty szalonymi zabawami, będzie również przerwa na poczęstunek, przed którym dzieci zamienią się w sprytnych detektywów, których zadaniem będzie odnalezienie spełniającej marzenia gwiazdy. Pofruwamy również na czarodziejskich poduszkach, które staną się później przyjemną amunicją podczas poduszkowej wojny. Odwiedzimy wspólnie krainę Królewny Śnieżki, gdzie każda z dziewczynek będzie mogła poczuć się królewną, a każdy z chłopców królewiczem. Wspólnie wprawimy w ruch bajkowe krasnoludki , a po wszystkich atrakcjach z pewnością Nasi goście szybko po powrocie do domu wtulą główki w poduszki.
Obowiązuje strój tematyczny- oczywiście piżamy :)

KIEDY?
27 styczeń (piątek) godz.18.00-20.00

DZIECI w wieku 5-11 lat :)