JUŻ DZIŚ ZAPROŚ DO SIEBIE ŚW. MIKOŁAJA!:)

Długa, siwa broda, czerwona czapka zakończona białym pomponikiem, ogromny worek prezentów oraz charakterystyczne „Ho, ho, ho!” …

…wszystkie grzeczne dzieci niecierpliwie wypatrują Mikołaja.
Na pewno pamiętasz jak będąc dzieckiem, próbowałeś przyłapać Świętego Mikołaja na gorącym uczynku.Wyobraź sobie, jak Twoje dziecko będzie się cieszyło, kiedy przyjdzie do niego prawdziwy Święty Mikołaj!

Mikołaja zwykle bardzo trudno spotkać – zjawia się niepostrzeżenie, podrzuca prezenty przez komin lub uchylone okno i pędzi dalej. Jednak w niektórych domach zatrzymuje się na dłużej i osobiście wręczą prezenty. Każda wizyta Mikołaja zawsze pozostawia wielki uśmiech na dziecięcych buziach i sprawia, że świąteczny czas wypełnia prawdziwą magią i radością.

Rezerwacja wizyty:
Mikołaj ma dużo pracy, dlatego zamów wizytę Świętego Mikołaja już dziś. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły spotkania, podaj termin oraz preferowaną godzinę spotkania, a następnie dostarcz wcześniej zakupione prezenty. Podaj informacje na temat dzieci i domowników, ponieważ Mikołaj obserwuje dzieci przez cały rok i musi wiedzieć na ich temat niemal wszystko. W dzień wizyty Mikołaj słusznej postury pojawi się w umówionym miejscu z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów. Wizyta trwa ok. 20-30 min. To wystarczy na rozdanie wszystkich upominków.

Wypełnij formularz w 2minuty, napisz czego oczekówjesz i która godzina Cię interesuje, prześlij go do nas - w ciągu 24h odeślemy gotową wycenę.

Ceny wizyt już od 100zł!!

te. 669 11 20 30

ZAWODOWO SPEŁNIAMY MARZENIA DZIECI!

Karuzella dzięki swoim niesamowitym animatorom, oryginalnym programom i scenariuszom, organizuje niesamowite imprezy dla dzieci: Urodzinki, bale, eventy, imprezy rodzinne i plenerowe.
Nasi animatorzy to ludzie z zamiłowaniem do pracy z dziećmi, prawdziwi specjaliści w przeprowadzaniu zabaw i atrakcji, łączą ciekawe pomysły z konkretnymi umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem w wyniku czego zawsze gwarantują prawdziwe emocje i uśmiechy na twarzach najmłodszych. Imprezy dla dzieci z naszym udziałem to wyjątkowe wydarzenia pozostające na długo w pamięci małych uczestników.

Nie wiesz jak zabrać się do organizacji imprezy? Nic prostszego! Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą przygotowań!

OFERTA ATRAKCJI:

• przebrani animatorzy