phonetel. 734 414 343

maile-mail: kontakt@klub-karuzella.pl

e-mail: wypozyczalnia@klub-karuzella.pl

fb

Nie wiesz jak zabrać się do organizacji imprezy? Nic prostszego! Zadzwoń do nas ! Odwiedź nas!   Wypełnij formularz.

Proponujemy kompleksową ofertę atrakcji, dzięki której imprezę wypełni  śmiech dzieci i wyjątkowa atmosfera dobrej, a przede wszystkim niezapomnianej zabawy. Nasi animatorzy wcielający się w rolę bajkowych postaci, klaunów oraz opiekunów zawsze zapewniają Dzieciom bezpieczeństwo oraz podwójną porcję pozytywnych emocji i wyjątkowej zabawy. Bogate doświadczenie, energia, kreatywność, prawdziwa pasja animatorów i indywidualne podejście sprawia, że dzieci bawią się doskonale od pierwszej do ostatniej minuty imprezy.

Animacje, są dostosowywane do grup wiekowych naszych małych klientów. W zabawach, konkursach  biorą udział wszystkie osoby uczestniczące w imprezie. 

Bale urozmaicamy tak, aby dzieci jak najwięcej skorzystały z różnych animacji, by impreza była dynamiczna. Dobrze wiemy, że dzieci szybko się nudzą, nasze bale maja tak zróżnicowany program by zająć je do reszty:). Z racji tego, iż w każdą imprezę wkładamy całe serce,samo przygotowanie scenariusza zabawy zajmuje nam kilka ładnych godzin.

  • HALLOWEEN
  • MIKOŁAJKI
  • ODWIEDZINY MIKOŁAJA
  • KARNAWAŁ
  • RODZINNE (DZIEŃ MAMY, DZIEŃ TATY, DZIEŃ BABCI I DZIADKA)
  • DZIEŃ DZIECKA

 

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń lub napisz do nas:

KARUZELLA
ul. Zamiejska 5, Warszawa

Telefon:
734-414-343

ZNAJDŹ NAS W SIECI

NASZ KANAŁ TV

youtube ad

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z nowościami oraz promocjami