ACROBATIC DANCE  ( 8- 12 lat)

równowaga, koordynacja, elastyczność, precyzjne ruchy, te wszystkie elementy nabędziesz podczas zajęć

Zajęcia mają na celu:

• podwyższenie sprawności fizycznej
  • podwyższenie kordynacji ruchowej
  • niwelację fizycznych niedoskonałości
  • naukę współpracy w grupie
  • naukę dyscypliny
W skład zajęć wchodzą między innymi:

• mix styli, techniki i stretchingu
  • ćwiczenie kroków charakterystycznych dla jazzu, musicalu oraz disco

Zajęcia trwają 60 min/ Prowadząca p. Justyna

DZIKIE BALETKI  ( 3-5 lat)

Zajęcia są połączeniem elementów baletu i tańca nowoczesnego. Obejmują naukę podstawowych umiejętności ruchowych i tanecznych. Dzieci uczą się wrażliwości na muzykę klasyczną. Balet wyzwala w dzieciach lekkość, płyność oraz wdzięk.

Profesjonalna Instruktor nauczy dzieci prostych choreografii, zapozna z techniką baletową, krokami tanecznymi, pozycjami rączek i nóżek.

Zajęcia:

• zwiększąją sprawność ruchową i fizyczną
  • wyrabiają prawidłową postawę ciała u dzieci
  • zwiększają lekkość, płynność, równowagę, świadomość ruchów, koordynację.
  • zwiększa się u dzieci orientacja przestrzenna i wyobrażnia ruchowa
  • dzieci uczą się dyscypiliny, pracy w grupie
  • rozwijają pamięć

Zajęcia trwają 45 min/  Prowadząca p. Justyna

WYKRĘCONA GIMNASTYKA-Gimnastyka Artysyczna (8-12 lat)

Gimnastyka artystyczna jako dyscyplina sportowa polega na wykonywaniu układów taneczno-akrobatycznych, ze skakanką, obręczą, piłką, wstążką bądź maczugami.
Zajęcia z gimnastyki zawierają elementy: rytmiki,akrobatyki,gimnastyki sportowej.
Głównym celem gimnastyki artystycznej jest harmonijny rozwój sprawności ogólnej dziecka.
To rozwijanie naturalnych czynności ruchowych, sprawności fizycznej, zwiększenie obszerności ruchów w stawach i gibkości kręgosłupa.
Będziemy uczyć twórczej aktywności, wyrażania emocji za pomocą tańca i ruchu ciała
Dzieci uczą się na treningach nie tylko elementów gimnastycznych – ale przede wszystkim prawidłowej postawy ciała, pięknej sylwetki, gracji w poruszaniu się i koordynacji ruchowej.

Lekkość motyla, gracja baletnicy, elastyczność akrobaty- to właśnie jest gimnastyka artystyczna :)

W skład zajęć wchodzą między innymi:

• rozgrzewka
  • stretching
  • nauka ćwiczeń oraz pracy z przyborami
  • taniec w rytm muzyki
 Zajęcia trwają 60 min/ prowadząca p. Sonia

YOU CAN DANCE- TANIEC NOWOCZESNY  (8-12 lat)

Program zajęć łączy wiele technik tańca.  Dzieci uczą się  układów choreogrficznych,  poprawiając przy tym kondycję ruchową oraz samopoczucie. Dzieci uczą się  współpracy w grupie, dyscypliny.

Zajęcia :

• zwiększąją sprawność ruchową i fizyczną
  • zwiększają lekkość, płynność, równowagę, świadomość ruchów
  • uczą dyscypliny
  • uczą odpowiedzielaności w grupie

Zajęcia trwają 60 min/ prowadząca p. Justyna

0

MAM TALENT Zajęcia wokalno-sceniczne (Grupy wiekowe 6-8 lat oraz 8-12 lat/Śpiewaj i tańcz (3-5 lat)

Z​ajęcia wokalne​ prowadzone w Klubokawiarni Karuzella, to nie tylko
praca nad warsztatem wokalnym. o również możliwość autorozwoju,
poznawania samego siebie i pokonywania własnych słabości.
Budowanie pewności siebie w życiu jak i na scenie.
Podczas zajęć nasi wokaliści będą uczyć się nowych piosenek oraz poznawać świat dźwięków poprzez ćwiczenia umuzykalniające i rytmiczne.
Uczestnictwo w zajęciach jest nie tylko radosnym i twórczym sposobem na spędzenie wolnego czasu,
ale też pozwoli sprawdzić predyspozycje muzyczne i wokalne dziecka.
Jeśli Twoje dziecko interesuje się muzyką, chętnie śpiewa i tańczy, a Ty nie wiesz na jakie zajęcia artystyczne go zapisać, zapraszamy.
Baw się muzyką razem z nami!

Zajęcia trwają 60 min/ prowadząca p.Angela

ENGLISH JUNIOR (grupa początkująca i rozszerzona)

Zajęcia językowe.

Nauka języka angielskiego poprzez zabawę.

W zajęciach kładzie się duży nacisk na komunikację, poznawanie szerokiego zasobu słów, przełamywanie barier językowych.

Duża dawka pozytywnej energii i humoru sprawia, że dzieci szybką uczą się języka obcnego.

Zajęcia językowe nie muszą być nudne!
Gry i zabawy, konkursy, projekty plastyczne/muzyczne/teatralne pomogą dzieciom w rozwijaniu ich umiejętności językowych.
Sprawią, że będą one miały frajdę z mówienia w języku obcym. Nasz metoda skupia w sobie poznawanie języka poprzez konkretne, praktyczne sytuacje i scenki, które mogą się zdarzyć w codziennym życiu. Użycie autentycznych przedmiotów, materiałów audiowizualnych i pomocy naukowych, jednak przede wszystkim ciągły
kontakt z żywym, autentycznym językiem!
W celu zaciekawienia słuchaczy oraz dania im frajdy z przyswajania języków obcych,
nie zabraknie dostosowania kreatywnych metod pracy czy zabawy, ale i propozycje zajęć będą dopasowane do zainteresowań i zdolności dzieci.
Gwarantujemy stymulowanie wszystkich dziedzin aktywności, a przede wszystkim odwołanie do wyobraźni dzieci.

Zajęcia trwają 45 min/

3-5 lat

Kolor granatowy

Magic English zajęcia 30-min.

/popołudniowe

Dzikie Baletki- zajęcia 45-min.

/popołudniowe

Śpiewaj i Tańcz- zajęcia 45-min.

Gym&Fun- zajęcia 45-min.

6-8 lat