Iza

(taniec, fitness, pierwszy taniec)

Pedagog, tancerka, choreograf, kreator Pierwszego TańcaTancerka czołowych zespołów tanecznych, w szkole tańca Augustina Egurroli oraz formacji tańca latynoamerykańskiego „Kamion Dance” – Mistrzów Polski, Europy i Świata, reprezentujących klub na najbardziej prestiżowych zawodach, turniejach tanecznych, w programach telewizyjnych, reklamach, teledyskach i imprezach u boku największych gwiazd estrady. Wielokrotna zdobywczyni tytułów mistrzowskich zarówno na turniejach krajowych, jak i zagranicznych. Swój warsztat szlifowała i nadal rozwija pod okiem wybitnych instruktorów i choreografów w Polsce i poza jej granicami. Jej choreografie taneczne spotykają się z uznaniem w warszawskich teatrach, m.in. Teatrze Raj oraz Teatrze Powszechnym.

Justyna

(Taniec nowoczesny  z elementami akrobatyki - AcrobaticDance, You Can Dance, dzikie baletki)

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, ze specjalizacją trener personalny,oraz instruktor  fitness. Zajęcia taneczne prowadzi od czterech lat w grupach dziecięcych i młodzieżowych. Zamiłowanie do tańca towarzyszy Jej od najmłodszych lat. Swoją przygodę zaczynała od stylu disco dance, w piastowskiej grupie Vulcan, następnie jazz oraz modern,w którym osiągnęła wraz z formacją art Dance complex tytuły Vice Mistrza polski oraz reprezentowała Polskę na mistrzostwach świata. Justyna oprócz tańca turniejowego brała udział w oprawach eventów, wydarzeniach sportowych oraz reklamach

Tatiana

(Gordonki)

Certyfikowana instruktorka zajęć gordonowskich, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa z przygotowaniem pedagogicznym oraz Pomagisterskiego Studium Logopedycznego przy Uniwersytecie Warszawskim. Od 2010 roku pracuje z dziećmi w różnym wieku. Swoją karierę zawodową, zaczynała od prowadzenia zajęć wokalnych i literackich z elementami logorytmiki. Uczy śpiewu i sama również z przyjemnością śpiewa dla dzieci podczas umuzykalniających zajęć gordonowskich, które stały się jej pasją. Marzy, aby bogata kultura muzyczna była powszechna i dostępna dla wszystkich - w szczególności dla dzieci.

Angela

(MAM TALENT-zajęcia wokalno-sceniczne, śpiewaj i tańcz)

Pedagog, Studentka III roku specjalności wokalistyka estradowa na wydziale wokalno- aktorskim Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Śpiew, od zawsze był i jest jej ogromną pasją, a Jej spełnieniem zawodowym, okazała się rola nauczyciela śpiewu. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali wokalnych, o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Swój warsztat, kształtowała pod okiem między innymi takich pedagogów jak: Renata Danel, Monika Malec, Anna Szarmach.

Daria

(5 zmysłów, zaczytajki, Akademia Małego Przedszkolaka)

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Doświadzczony nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny. Certyfikowany Trener Sensoplastyki 1 stopnia. Założycielka firmy Zabawy z Sensem , pasjonatka książek dla dzieci. Od zawsze otoczona dziećmi, kreatywnie spędza z nimi czas przemycając w zabawie naukowe treści.

Musical English

(j.angeislki)